Ziyaretçi akınına uğruyor

Bayraktepe Tabiat Parkı ve Bayraktepe Restoran, baharın gelmesiyle adeta ziyaretçi akınına uğruyor

Ziyaretçi akınına uğruyor

Geçtiğimiz yıl hizmete giren Samsun Büyükşehir Belediyesi Bayraktepe Restoran bu yıl da misafirlerini ağırlıyor. Samsunluların yoğun olarak hafta içi ve hafta sonu tercih ettiği mekan, şehir merkezine sadece 3 dakikalık mesafesiyle dikkat çekiyor. Gazete Gerçek’e tesis hakkında bilgi veren Bayraktepe Tabiat Parkı Restoran’ın İşletme Müdürü Mustafa Akça, konum, manzara ve hizmet olarak tesisin Samsun’da eşi benzeri olmadığını vurguladı. Akça açıklamasında, “Tesisimiz aslında Samsun şehir merkezindedir. Çünkü tesisimiz Cumhuriyet Meydanı’na sadece 7 km mesafededir. Dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’ndan buraya sadece 3 dakikada gelebiliyorsunuz. Bu açıdan Türkiye’de dahi bence eşi yok. Çünkü Samsun gibi büyükşehirlerde bu ambiyansa sahip yerler şehrin en az 100 km ötesinde oluyor. Fakat burada merkezle iç içeyiz” dedi.

‘MİMARİSİ VE KONUMUNUN EŞİ YOK’

Gazete Gerçek’e yaptığı açıklamalara devam eden Bayraktepe Restoran İşletme Müdürü Akça, “Buranın konumunu vurguladıktan sonra aslında bir de mekanın ve tesisin mimarisi hakkında da konuşmamız gerekiyor. Bu tesis tamamen doğal ahşaptan inşa edilmiştir. Bu tesiste hizmet dışında modern bir yeri çağrıştıran bir detay bulamazsınız. Her yeri, her noktası otantik bir mimariye sahip. Tesisin tamamen ahşap olması sadece görsel olarak değil sağlık açısından da çok önemli. Burası denizin ayağınızın altında olduğu adeta kartal yuvası bir nokta. Burada oksijen ve temiz hava da bol. Dolayısıyla ahşap olan restoran binamız dışarıdaki oksijeni direk içeri alıyor. Bunu hemen fark edebiliyorsunuz. Burada yemek yerken veya otururken sanki yüksek rakımlı bir tesiste gibi nefes alıyorsunuz. Bu da elbette Samsunlunun tercih sebebi oluyor” dedi.

‘ÇEŞİT BOL, FİYATLARIMIZ MAKUL’

Sundukları hizmetin tamamen Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin güvencesinde olduğunu vurgulayan Akça, “Bildiğiniz gibi Samsun Büyükşehir Belediyesi sosyal tesis anlamında birçok belediyeden dahi bir adım önde. Çünkü şehir genelinde eşsiz noktalarda, eşsiz tesisleriyle hizmet veriyor. Sadece burası değil, şehrin genelindeki tesislerde de büyükşehir belediyesi farkını gösteriyor. Bu anlamda buradaki hizmet de büyükşehir belediyesinin güvencesindedir. Fiyatlarımız bu standartta bir tesis için çok makuldür. Ayrıca kullandığımız ürünler de büyükşehir belediyemizin teminatında ve kalitesindedir. Ayrıca tesisimizde bu yörede bulabileceğiniz tüm çeşitleri bulabilirsiniz. Izgara, pide, salatalar, tatlılar ve kahvaltı menümüzle hizmete devam ediyoruz. Bu ürünlerimizin tamamı birinci sınıf kaliteli ürünlerle tarafımızdan üretilmektedir. Tekrar etmek istiyorum, bunları alt alta yazdığımızda bu mekanın inanın eşi yoktur” şeklinde konuştu.

Serhat TÜRK

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 08:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER