Yusuf Ziya Yılmaz, Ankara'daki dev açılış törenine katıldı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Ankara’da gerçekleşen 151 tesis ve yatırımın toplu açılış törenine katıldı.

Yusuf Ziya Yılmaz, Ankara'daki dev açılış törenine katıldı

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,  Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yapılan 151 tesisin toplu açılış törenine katıldı. Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki törende, baraj, gölet, sulama ve içme suyu tesisi, ağaçlandırma çalışmaları başta olmak üzere, Türkiye’nin hemen her bölgesine yayılan 151 tesis ve yatırımın toplu açılışı gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve milletvekilleri ile çok sayıda davetlinin de hazır bulunduğu törende, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz kurdele kesiminde hazır bulundu. Açılış kurdelesi kesilirken Yusuf Ziya Yılmaz, tek Samsunlu olarak yerini aldı.
İL BAŞKANLARI TOPLANTISI

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Baykeser ve AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ile birlikte AK İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Başbakan  Binali Yıldırım'ın yaptığı ‘Terörle mücadele Türkiye'nin beka mücadelesidir’ açıklamaları ve verdiği önemli mesajlar dikkatle dinlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER