Yusuf Ziya Yılmaz, 43 yıllık anıları yeniden yaşadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 43 yıl önce mühendis olarak göreve başladığı, daha sonra bölge müdürü olduğu karayollarını ziyaret etti, eski günleri andı.

Yusuf Ziya Yılmaz, 43 yıllık anıları yeniden yaşadı

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz’ın, 43 yıl önceki anıları yeniden canlandı.
24 Haziran seçimlerinin ilk resmi programına bugün başlayan AK Parti milletvekili adayları sabah saatlerinden itibaren yoğun bir çalışma temposuna girdi.
Karayolları 7. Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, hem seçim çalışması yaptı hem de eski günleri andı. 1975 yılında Samsun’da karayollarında mühendis olarak göreve başlayan Yılmaz, 1992-1998 yılları arasında da bölge müdürü olarak görev yaptı.
43 yıl önce mesleğe ilk adımı attığı devlet kurumunu ziyaret eden Yılmaz, atölyeleri gezdi, çalışanlarla sohbet edip fotoğraf çektirdi. 

ÖMRÜMÜN BÜYÜK KISMI GEÇTİ 

Karayolları 7. Bölgede Müdürü Kenan Keskin’i makamında ziyareti sırasında görev yapmış bölge müdürlerinin fotoğrafının olduğu tabloyu gören Yılmaz, uzun süre bakarak eski günleri yad etti. 
Yusuf Ziya Yılmaz, 23 yıl görev yaptığı kurumdaki o anları "Ömrünün büyük bir kısmını geçirdiğim Karayolları ailesini ziyaret ederek güne başladık. Seçim çalışmalarının başlangıcının yapıldığı ilk günde bu ziyaretin anlamı benim için daha bir farklı oldu" sözleriyle paylaştı.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER