Yılmaz, "Ülkemizi hep birlikte şahlandıracağız"

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Hep birlikte el ele vererek ülkemizi birlikte şahlandıracağız” dedi.

Yılmaz, "Ülkemizi hep birlikte şahlandıracağız"

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmalarını Asarcık ilçesinde sürdürdü.

AK Parti milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından, 24 Haziran seçim startı sahada verildi. Sağlık Bakanı Samsun Milletvekili Adayı Ahmet Demircan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı milletvekili adayı Çiğdem Kaaraslan, milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Bekir Keleş, Elif Coşkun Bilgin, Caner Göktepe ve Muhammet Yasir Okudan ilçe ziyaretlerini birlikte sürdürdü.

Gezi programı kapsamında ilk önce AK Parti Asarcık İlçe Başkanlığı ardından Kavak ziyaret edildi.

İlçe ziyaretlerinde açıklama yapan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “2014 seçimlerinden bu yana Büyükşehir Belediye Başkanlığım boyunca Asarcık' a yol, su alt yapı bakımından tüm hizmetleri yaptık. Bu hizmetlerimizi yaparken Asarcık Belediye Başkanımız ve değerli muhtarlarımızın da büyük katkısını ve desteğini gördük.  Bundan sonra da yeni görevimizle ülkemize hizmet için yola çıktık. Rabbim muvaffak eylesin. İnşallah ülkemizi hep birlikte şahlandıracağız.” dedi.

25 HAZİRAN SABAHI ZAFERLE ÇIKACAĞIZ

Yılmaz, "AK Parti'nin başarılı olmasını istemeyen şer odaklarına 24 Haziran'da milletimiz gereken cevabı verecektir. Bu kutlu yolda hep birlikte çalışıp, 25 Haziran sabahına zaferle çıkacağız. 19 yıllık belediyecilik hizmetimizi biz şimdi parlementoya taşıyacağız. Allah birliğimizi dirliğimizi daim kılsın." diye konuştu.

Daha sonra, Havza ilçesine geçildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2018, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER