Yılmaz, "Sanatkarın kirli elleri medeniyetin aynasıdır"

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, "Sanatkarın kirli elleri medeniyetin aynasıdır. Helal kazanç, Alın teri, emek. en kutsal değerler. " dedi.

Yılmaz, "Sanatkarın kirli elleri medeniyetin aynasıdır"

24 Haziran seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, programına Terme ilçesinde devam etti.

Her gün bir ilçede sabah saatlerinden sahur vaktine kadar seçim çalışması yapan Yılmaz, Terme Sanayi esnafıyla buluştu. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve parti üyelerinin eşlik ettiği Yılmaz, sanayi sitesinde esnafı tek tek dolaştı, ellerini sıktı, görüş ve önerilerini dinledi. Yılmaz, bazı esnafların tokalaşırken ellerinin kirli olması nedeniyle uzatmaya çekinmesi dikkatini çekti. Bunun üzerine, “Sanatkarın kirli elleri medeniyetin aynasıdır. Biz emeğin, alın terinin değeri bilenleriz. Bizlerde yıllarca yağ kirin içinde çalıştık, uzatın elinizi” diyerek hem tokalaştı hem de kucaklaştı.

TÜRKİYE İÇİN DESTEĞE DEVAM 

Sanayi esnafının çok zor şartlarda, ağır bir iş kolunda çalıştığını ifade eden Yılmaz, Ramazan günü damlayan her  damlanın bereket, sevap olarak dönmesi temennisinde bulundu.
24 Haziran’da Türkiye’nin tüm kazanımlarını korumak için destek isteyen Yılmaz, “Esnaf kardeşlerimizin desteğinin tam olduğunu gördüm. Türkiye kritik ve önemli bir seçim sürecine girdi. Hak için doğru söyleyen, çalışan bir partinin mensupları olarak seçimlerde Cumhur ittifakına Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a halkımızın büyük desteğini bekliyoruz. Ülkenin bekası, geleceği için, esnafımızın daha çok iş yapması, kazancına kazanç eklemesi, çocuklarımızın daha iyi şartlarda okuması, müreffeh bir Türkiye için. Gelin yine hep birlikte el ele olalım.” dedi.
Sanayi sitesinde ziyaretlerini tamamlayan Yılmaz,  daha sonra ilçede diğer programlarına devam etti.


Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2018, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER