Yılmaz, Rize’de yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Rize MÜSİAD, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, Ticaret Borsası ve TSO'yu ziyaret etti.

Yılmaz, Rize’de yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Rize'de yerel seçim çalışmalarını gün boyu sürdürdü.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Milletvekili Yılmaz, Giresun ve Artvin'deki çalışmalarını tamamlamasının ardından Rize'ye gitti. Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret eden Yılmaz, daha sonra il başkanlığında teşkilat üyeleriyle buluştu. AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim'in eşlik ettiği programda il genelindeki çalışmalar hakkında bilgi alındı, istişarelerde bulunuldu.

İl başkanlığında belediye, parti ilçe, kadın, gençlik kolları başkanları, teşkilat üyeleriyle toplantı yapan Milletvekili Yılmaz, daha sonra Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Fuat Çakmakçı, Rize Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Recep Taylan, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan ve TSO Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu'nu  ziyaret etti.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2018, 14:17

Mustafa Döver1

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER