Yılmaz, 'Ne yapıyorsak çocuklarımızın geleceği için'

Ladik ilçesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Şıhlı muhtarı Sezai Balcı'nın evine konuk oldu. Ziyaretin en anlamlı sevgisi ve buluşması minik Azra  ile oldu.

Yılmaz, 'Ne yapıyorsak çocuklarımızın geleceği için'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Ladik ilçesine ziyaret gerçekleştirirken Şıhlı mahalle muhtarı Sezai Balcı'nın evine konuk oldu.

İlçede yürütülen projeleri, çalışmaları yerinde incelemek ve vatandaşlarla buluşmak için ilçe ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, program arasında muhtar Balcı’nın evine çat kapı konuk oldu.

Aile bireyleri tarafından ağırlanan Başkan Yılmaz, muhtar Balcı’nın 5 aylık torunu Azra Tuğçe’yi görünce kucağına aldı, sevdi, onunla oynamaya başladı. Uzun süre Başkan Yılmaz, bebekle vakit geçirirken, “Cennet kokulu Azra” diye sevdi.

Yılmaz, ziyaretle ilgili “Çay da çorba da bahane, insanın içini sevgi ısıtıyor. Ladik Şıhlı Muhtarımız Sezai Balcı'nın evine çat kapı misafir olduk. Evin küçük hanımı Azra Tuğçe de bize günün tüm yorgunluğunu unutturdu. Güzel misafirperverliği için muhtarımıza ve çok değerli ailesine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler halkımız, şehrimiz için hizmet ediyoruz. Onların gönlünün hoş olması hepimizi mutlu ediyor. Aza bebek içimizi, yüreğimizi ısıttı. Ne yapıyorsan geleceğimizin teminatı çocuklarımız için.” Dedi.

Başkan Yılmaz, evinden ayrıldığı sırada bahçede bulunan kuzuyu kucağına alarak sevdi. Ziyarette renkli görüntüler yaşandı.

GercekBizde.com

Başkan Yılmaz, Bebek Azra'yı kucağına aldı sevdi.

Başkan Yılmaz, bahçede gördüğü kuzuyu kucağına alarak sevdi.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER