Yılmaz, ‘Muhtarlarımız gözümüz kulağımız’

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Yılmaz, ‘Muhtarlarımız gözümüz kulağımız’

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle merkez mahalle muhtarları Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Yılmaz, muhtarları kapıda karşıladı.

Merkez Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa Öztürk, başkanlığındaki heyetle Başkan Yılmaz, arasında renkli anlar yaşandı. Bazı muhtarlar Başkan Yılmaz ile selfie çektirirken, yaşanan ikili konuşmalar gülüşmelere neden oldu.

Muhtarların görüş ve önerilerini dinleyen Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nün sadece temsili bir gün olduğunu, muhtarlarla sürekli iç içe ve iyi diyaloglar içerisinde olduklarını, her zaman gönülden hatırladıklarını söyledi.

 Şehirlerde için en önemli temsilciler arasında muhtarların yer aldığını belirten Yılmaz, “Muhtarlarımız gözümüz kulağımız. Temsil ettikleri mahalleler de halkımızla aramızda bir köprü. Vatandaşlarımızın kendilerini temsil etmesi için seçtikleri muhtarlarımızı her zaman önemsiyor ve seviyoruz. İyi diyaloglar içerisinde hizmet için el ele çalışıyoruz. Mahallelerimizdeki sorunların giderilmesi, çalışmaların yerinde ve verimli yapılması için koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Bu önemli günde muhtarlarımızdan oluşan heyetle bir araya gelmek bizleri mutlu etti.” dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

GercekBizde.com

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2017, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER