Yılmaz: Kudüs’te barış istiyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, origami sanatıyla turna yaptı, barış mesajı verdi

Yılmaz: Kudüs’te barış istiyoruz

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen ‘Allı Turnam Selam Söyle Dünyaya’ projesi kapsamında origami sanatıyla turna yaparak Filistin’deki katliama dur mesajı verdi. 

Proje kapsamında Samsun Bilim ve Sanat Merkezi’nde öğrenciler ile bir araya gelen ve origami sanatı ile yapılan turnaların üzerine barış mesajları yazılması gerektiğini öğrenen AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Filistin halkına yapılan zulme dikkat çekerek, yaptığı turnanın üzerine ‘Filistin halkına özgürlük ve Kudüs’te barış istiyoruz’ mesajını bıraktı. 

DÜNYA İSRAİL’İ LANETLİYOR

Son günlerde tüm dünyanın gündeminde çirkin bir leke olarak yer alan Filistin’deki mazlum halka yapılan zulümlerin son bulması için her dakika dua ettiğini belirten Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Dün, bugün, yarın gerekirse her gün mazlum coğrafyalarda yapılan zulümlere karşı dur demek için tüm Türkiye bir araya geleceğiz. Samsun’umuzda olduğu gibi dünyanın birçok yerinde Müslüman kardeşlerimiz başta olmak üzere, duyarlı toplumlar bir araya gelerek bu acımasız, insanlıktan nasibini almamış İsrail’i lanetliyor. Yavrularımızın belki olan bitenden haberi yok, ama verdikleri barış mesajları gerçekten yüreklere işliyor. Minicik kalplerinden gelen bu barış mesajlarını tüm dünyaya duyuracakları projenin amacına ulaşacağına eminim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER