Yılmaz, 'Hizmet yarışı içine gireceğiz'

Çarşamba ilçesinde esnaf ziyareti yapan AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yeni dönemle birlikte Samsun için hizmet yarışı içerisine gireceklerini aktararak, dün olduğu gibi bugün ve yarın da vatandaş odaklı hizmet politikalarını sürdüreceklerinin altını çizdi

Yılmaz, 'Hizmet yarışı içine gireceğiz'

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, dün Samsun’un Çarşamba ilçesinde esnaf ziyareti yaptı. Esnaf tarafından sevgi gösterileri ile karşılanan Yılmaz, sorunları dinledi, çözüm noktasında elinden ne geliyorsa yapacağının sözünü verdi.

TAŞIN ALTINA HER ZAMAN ELİMİZİ KOYARIZ

Samsun’un sorunları için her zaman olduğu gibi bugün ve yarın da taşın altına elini koyacağını belirten Yılmaz, “Yıllardır söylüyorum, yine söylemekten vazgeçmeyeceğim. Samsun benim her şeyim. İlk günkü heyecan ile bu şehre hizmet etmeye devam edeceğim. Esnafımızı, sivil toplum örgütlerimizi her fırsatta ziyaret edip onlarla istişarelerde bulunacağız. Onların bana ilettiği tüm konuları milletvekili arkadaşlarımla beraber ortak hareket edip Samsun ve ilçelerimize hizmet yarışı içine gireceğiz” dedi.

YENİ DÖNEM AKTİF ŞEKİLDE BAŞLADI

Geçtiğimiz gün TBMM’de Çevre Komisyonu üyesi olarak görevlendirildiğini de hatırlatan Yılmaz, “TBMM komisyon çalışmaları yeni dönem için aktif bir şekilde başladı. Çevre konularında önemli çalışmaların yapılacağı başarılı bir ekibimiz var. Samsun temsilen bu komisyonda en iyi şekilde faaliyetlerimizi yürüteceğiz. Samsun için yaptığımız başarılı eserlere artık Türkiye genelinde sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı. 

GercekBizde.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER