Yılmaz: Görülmemiş  hizmetler verdik

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti hükümeti döneminde ülkemiz daha önce görmediği bir belediyecilik hizmeti aldı. Sosyal ve hizmet belediyeciliğinde yakaladığımız başarıyı, 2019 yerel seçimlerinde gönül belediyeciliği olarak devam ettireceğiz” dedi

Yılmaz: Görülmemiş  hizmetler verdik

AK Parti Samsun 79. İl Danışma Meclisi Toplantısı Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıda milletvekilleri adına konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti hükümeti döneminde, şimdiye kadar görülmemiş hizmetlere imzalarını attıklarını söyledi.

‘GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNE DEVAM EDECEĞİZ’

Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, yerel seçimlerin ülke için çok önemli olduğunun altını çizerek, “Geçtiğimiz dönemlerde sosyal belediyecilik ve hizmet belediyeciliği anlamında görülmemiş hizmetler gerçekleştirdik. AK Parti hükümeti döneminde ülkemiz daha önce görmediği bir belediyecilik hizmeti aldı. Sosyal ve hizmet belediyeciliğinde yakaladığımız başarıyı, 2019 yerel seçimlerinde gönül belediyeciliği olarak devam ettireceğiz” diye konuştu.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 10:32

Mustafa Döver1

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER