Yılmaz, Evet kararı hizmet olarak dönecek

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Halkımızın referandumda gösterdiği teveccüh karşısında daha fazla çalışacağız, daha fazla üreteceğiz” dedi.

Yılmaz, Evet kararı hizmet olarak dönecek

16 Nisan referandumunun ardından ilçelerde vatandaşlara teşekkür ziyaretleri başladı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile birlikte AK Parti Terme İlçe Teşkilatıyla bir araya gelerek referandum için yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

REFERANDUM SONUÇLARI HİZMET OLARAK DÖNECEK

16 Nisan’da yapılan seçimlerle birlikte Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin hayata geçmesinde büyük rol oynayan seçmenlerin bu desteğinin hizmet olarak döneceğini belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Terme 16 Nisan’da ülkenin geleceği için gereken cevabı verdi. Termeli hemşerilerimizin cumhurbaşkanımıza, başbakanımıza ve partimize olan teveccühleri gerçekten takdire şayan bir tutumdur. Bize yöneltilen bazı teşekkür mesajları oluyor. Onlara ‘Teşekkür edilecek birileri varsa o da bizim halkımızdır. Milletimiz teveccüh gösterdi’ diyorum. Çünkü biz milletimizle partimizin arasında bir basamağız. Bu basamakta görevimizi yapmışsak ne mutlu bize” dedi.

ÜLKENİN DAHA DA GELİŞMESİNE ÖN AYAK OLACAK

Referandum sonuçlarının ülkenin daha da gelişecek olmasına ön ayak olacağını vurgulayan Başkan Yılmaz, “Bizim insanımız ve milletimiz, Terme’de yaşayan vatandaşlarımız her şeyin en güzeline layıktır. Allah onlardan razı olsun. İnşallah bundan sonra biz de bu teveccühün karşılığı olarak Terme’ye gerek yerel, gerekse merkezi hükümet olarak daha fazla hizmet sunacağız. Terme’mize yapılacak hizmetlerde sorumluluk ve gayret içinde olacağımızı bilmenizi istiyorum. Termeli hemşerilerimize, Terme İlçe Teşkilatımıza 16 Nisan günü yapılan referandumda göstermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Ziyarete, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk katıldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER