Yılmaz: Cumhurbaşkanımızın her zaman yanındayız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “Cumhurbaşkanımızın önünü kesmeye çalışanların karşısında duvar gibi duracağız” dedi.

Yılmaz: Cumhurbaşkanımızın her zaman yanındayız

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifasının ardından seçim çalışmalarına başlayan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum ilçesinde gerçekleştirdiği programlarda 24 Haziran genel seçimlerinin ülkenin geleceği için önemli bir seçim olduğunu belirterek, “Her zaman cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olan Samsunlu hemşehrilerimizden bir ricamız var. Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayın. Bizleri yalnız bırakmayın. Önümüzdeki seçimler ülkemizin geleceği için çok önemli bir dönüm noktası olacak. 24 Haziran’da başkan seçeceğimiz cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü kesmek için ayak oyunları oynayan, ülkenin gelişimini geriletmeye çalışan bir takım unsurlar var. Bizler AK Parti’nin neferleri olarak cumhurbaşkanımızın önünü kesmeye çalışanların karşısında duvar gibi duracağız. 25 Haziran sabahı güneş bir başka doğacak. Kararlı adımlarla ilerleyen, bürokratik engellerin en aza indiği bir Türkiye’ye uyanacağız. Tabi bunların olması için vatandaşımızın desteği çok önemli. Cumhurbaşkanımızın her zaman yanında olan Samsunlu analarımızdan, ağabeylerimizden, ablalarımızdan, kardeşlerimizden bir ricamız var. Sadece sizin oyunuza değil, eşinizin dostunuzun oyuna da talibiz. Belki gelip onlarla görüşme fırsatı bulamayız. Bizim bu dileklerimizi onlara iletin. Güzel bir Türkiye için siz de bizlere destek olun” dedi. 

SAMSUN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İçinde Samsun aşkının dünyalara değişemeyecek boyutta olduğunu da ifade eden Yusuf Ziya Yılmaz, şehirdeki tüm sorunların çözümü için mecliste mesaiye devam edeceğini söyleyerek, “19 yıl Samsun’a hizmet etmek için gece gündüz çalıştım. Bundan 4 yıl öncesine kadar sadece merkez ilçelere hizmet ederken, büyükşehir yasası ile yetki alanlarımız genişleyince Samsun’un her metrekaresine hizmet götürmeye başladık. 4 yıl tüm sorunların çözülmesi için maalesef az bir zamandı. Bu süreçte tüm mahallelerimizin sorunlarını tespit ettik. Büyük bir kısmını da çözüme kavuşturduk. İnşallah geri kalan kısımlarda tamamlanacak. Milletvekili seçildiğimiz takdirde bunun için çaba göstereceğime kimsenin şüphesi olmasın” açıklamalarında bulundu. 

Milletvekili Adayı Yılmaz, Atakum ilçesinde gerçekleştirdiği programlar kapsamında Karayolları 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin, YEDAŞ Genel Müdür Vekili Akın Şahin ve iki kurumun çalışanlarını ziyaret etti. Daha sonra Ali Gaffar Okkan Bulvarı esnafını gezerek destek isteyen Yılmaz, Bizim Artvin Derneğini de ziyaret ettikten sonra Atakum Belediyesi Geleneksel Mahalle İftarı kapsamında Büyük Oyumca Mahallesi sakinleriyle birlikte orucunu açtı. Teravih öncesi Büyük Oyumca’da vatandaşlarla buluşan Yılmaz teravih sonrası da Yeni Mahalle’deki cami cemaatiyle ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbet etti.


 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER