Yılmaz, Bafra çok daha iyi olacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Baframızın otogarından, sebze meyve haline, Sedde projesine kadar her şeyi planladık. Önümüzdeki süreç içerisinde Bafra çok daha iyi olacak” dedi.

Yılmaz, Bafra çok daha iyi olacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra ilçesinde yürütülecek projeleri yerinde inceledi, değerlendirme toplantıları gerçekleştirdi.
Bafra’da otogar, sebze ve meyve hali, 50 milyon TL bedelli Kızılırmak Sedde Projesi gibi bir çok önemli projenin yerinde incelenmesi amacıyla Bafra ilçesinde program düzenlendi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, ilçede yürütülen projelerin değerlendirildiği toplantının ardından sahada incelemelerde bulundu.
Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle ilçede yürütülecek projeler yerinde görüldü, son durum değerlendirilmeleri yapıldı.
“Baframızın otogarından, Baframızın sebze meyve halinden tutunda, Sedde projesine kadar her şeyi planladık. Baframız önümüzdeki süreç içerisinde çok daha iyi olacak” diyen Yusuf Ziya Yılmaz, “Bafra coğrafi konumu, nüfusu, sahip olduğu değerleri, ekonomik dinamikleriyle önemli ilçelerimizden biri. Yaptığımız tüm çalışmalarda, ilçemizin daha iyi duruma gelmesi ve geleceğe hazırlanması için yürütülecek projelerin değerlendirmelerini yapıyoruz. Bafra yeni yatırımlarla daha da gelişecek, geleceğe şehirle birlikte emin adımlarla ilerleyecek. Sedde projesi olmak üzere ilçenin çehresini değiştirecek, gelişimini sağlayacak projelerin de tamamlanmasıyla Bafra ön plana çıkacak, daha iyi duruma gelecek.” dedi.
Programa Büyükşehir belediye Başkan Vekili Turan Çakır, Genel Sekreter Yardımcıları Zennube Albayrak, Mustafa Yurt, AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk’ta katıldı.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER