Yılmaz, AK Parti olarak taş üstüne taş koyma çabasındayız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasında." dedi.

Yılmaz, AK Parti olarak taş üstüne taş koyma çabasındayız

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, “AK Parti laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasında. Bunun için 24 Haziran'da halkımızın büyük desteği hepimizin için çok önemli" dedi.

24 Haziran seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 19 Mayıs ilçesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. İlçe merkezindeki işyerlerinde esnafla buluşan Yılmaz, vatandaşlar ve işyeri sahipleriyle sohbet etti, görüş ve taleplerini dinledi.

Gezide açıklamalarda bulunan Yusuf Ziya Yılmaz, özellikle büyükşehir başkanlığı döneminde 19 Mayıs ilçesine tüm ilçeler gibi büyük hizmetler götürdüklerini, en önemlisi halkla çok iyi kucaklaştıklarını söyledi.

LAF DEĞİL HİZMET ÜRETECEĞİZ

"AK Parti olarak laf üstüne laf koymanın değil, taş üstüne taş koymanın çabasındayız" diyen Yılmaz, "Şimdi hizmetimizi milletvekili olarak sürdürmek, AK Parti'nin 'İnsanı yaşat ki devlet anlayışın'  siyasetin anlayışını başka bir kulvarda devam etmek için yola çıktık. Ülkenin vatan, bayrak, halk sevdalısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ihtiyacı var. Bizler bu güçlü yolculukta en iyi hizmeti yapmak, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hizmete talip olmak için yola çıktık. Laf üretmeyeceğiz, hizmet edeceğiz, proje üreteceğiz. Yaptıklarımızın üzerine daha fazlasını koyacağız. Halkımız şunu çok iyi biliyor, biz laf değil icraat yaparız. Hizmetten başka aklımızda, fikrimizde hiçbir düşünce yok." dedi.

Yılmaz, gün boyu ilçede ziyaretlerini teşkilat üyeleriyle birlikte sürdürdü.

Gercekbizde.com

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2018, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER