'Yerelden genele bir ve beraberiz'

Kastamonu’da AK Parti 3’üncü Yerel Yönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısına katılan Başkan Tok, AK Parti olarak Cumhuriyet’in 100’üncü yılına 2023 Türkiye’sini hazırlamak için genelden yerele tüm kadrolarla bir ve beraber olduklarını söyledi.

'Yerelden genele bir ve beraberiz'
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralıktarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti  3’üncü YerelYönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

148 BELEDİYE BAŞKANI KATILDI

148 Belediye Başkanının iştirak ettiği Başbakan Yardımcısı NumanKurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler BaşkanıErol Kaya, AK Parti Sinop Milletvekili Yerel Yönetimler BaşkanYardımcısı Nazim Maviş,  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan YardımcısıHulusi Şentürk’ün katılımlarıyla gerçekleştirilen AK Parti  3’üncüYerel Yönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısı’nda yerelyönetimler arasında işbirliği, koordinasyon üzerinde durularak bilgive tecrübe aktarımları yapıldı.

ÖNEMLİ BİR BULUŞMA

AK Parti teşkilatlarının genelden yerele tüm kadroların bir arayageldiği toplantının faydalı bir buluşmaya ev sahipliği yaptığınıkaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “ Bilgi, birikim,tecrübe paylaşımlarının yapıldığı yeni kent politikalarınınkonuşulduğu AK Parti Yerel Yönetimler Toplantısı belediyecilikhizmetlerini buluğu şartlardan daha ileriye götürmek için konularıntartışıldığı önemli bir buluşmadır. İş birliği ve koordinasyona katkısağlayan bu toplantı aynı zamanda yerel yönetimler arası dostluk vekardeşliklerin pekişmesine vesile olmaktadır. “ dedi.

AK BELEDİYECİLİĞİN BAŞARISI

AK Parti Belediyecilik anlayışının bir ekol olduğunu söyleyen BaşkanTok, Hem ekol hem de okul olan AK Parti Belediyeciliğinin başarısının kaynağının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde çizdiği profil olduğunu ifade etti.

BİZİM NAZARIMIZDA MİLLETE HİZMETKARLIK VAR

Yerelden yola çıkarak geneli kucaklayan bir anlayışla hizmetkervanını sürdürdüklerini kaydeden Tok,  “AK Parti’nin belediyecilikanlayışı ile kimsenin yarışamaz.  Sorunlara çözüm getirme, vizyonoluşturma anlamında hiçbir siyasi parti AK Parti ile aynı kulvardayarışamaz. Belediyecilik bizim nazarımızda millete hizmet kapısıdır.Bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır vardır.” diyekonuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER