Yeni Başkanlardan Bakan Kılıç'a ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Havza ve Atakum ilçe başkanlıklarına atanan Sebahattin Özdemir ve Haluk Köksoy'u kabul etti.

Yeni Başkanlardan Bakan Kılıç'a ziyaret


Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Havza İlçe Başkanlığına atanan Sebahattin Özdemir ve Atakum İlçe Başkanlığına atanan Haluk Köksoy'u kabul ederek, ataması yapılan her iki başkana da yeni görevlerinde başarı diledi.

 

AK Parti Genel Merkezi tarafından istifaları istenen AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, AK Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan’ın yerine yeni atamalar gerçekleşti. Yapılan temayül yoklamalarının ardından Atakum’a Haluk Köksoy, Havza’ya Selahattin Özdemir atandı.

 

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve yeni atanan başkanlar görevin tebliğ edilmesinin ardından Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

 

Bakan Kılıç, iki yeni başkanı “Havza ve Atakum İlçe Başkanlarımız Sebahattin Özdemir ve Haluk Köksoy'a görevlerinde başarılar diliyorum” diyerek kutladı.

TEŞKİLAT YENİLENDİ

Önceki haftalarda Samsun'da AK Parti'de ilçe başkanları Mahmut Karahan ile Ömer Faruk Şahin'in istifaları genel merkez tarafından istenmişti.

Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan ve 20 yönetim kurulu üyesi, Atakum ilçe başkanı Ömer Faruk Şahin ve 30 yönetim kurulu genel merkezin kararının ardından istifalarını il başkanlığına sunmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER