YEDAŞ'tan Bayram'da Oluşacak Arızalar İçin 'Özel Ekip'

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), Ramazan Bayramı´nda meydana gelebilecek elektrik arızalarına anında müdahalede bulunmak için özel ekip oluşturdu.

YEDAŞ'tan Bayram'da Oluşacak Arızalar İçin 'Özel Ekip'

ALO 186

Samsun, Çorum, Ordu, Amasya ve Sinop illerinde müşterilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtımı hizmeti sunan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), Ramazan Bayramı öncesinde olası elektrik arızalarına karşı tedbirler aldı. Bayram süresince 186 Nolu Elektrik Arıza Hattı’ndan hizmet verecek olan YEDAŞ, olası meydana gelebilecek arızalara müdahale etmek için 5 ilde ‘Arıza Özel Ekipleri' oluşturdu.

KALİTELİ VE KESİNTİSİZ HİZMET

YEDAŞ Genel Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, “Hizmet alanımızın kamu hizmeti niteliği taşımasından dolayı Şirketimizin ‘Kaliteli ve Kesintisiz Hizmet Politikası’ uyarınca, sorumluluk bölgemizde hizmetlerimizin kesintiye uğramaması için özel ekiplerimizle çalışmaya devam edeceğiz” denildi.

24 SAAT HİZMET

YEDAŞ’ın açıklamasında, “Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarımızın huzur ve sükun içerisinde geçirebilmesi adına Şirketimize düşen görev ve sorumluluklar çerçevesinde tüm tedbirler alınmıştır. Müşterilerimizle kontrollü ve kaliteli iletişim kurmak için 7 gün 24 saat hizmet veren 186 Nolu Elektrik Arıza Hattımız her an ulaşılabilir bir iletişim merkezi olarak hizmet verecektir. Arıza Özel Ekipler ise olası bir arızaya karşı müdahale için 24 saat hazır bekleyecektir. Şirketimize ait www.yesilirmakedas.com adlı kurumsal web sitesinde oluşturduğumuz öneri, talep ve şikayet formlarıyla, müşterilerimiz Türkiye’nin her noktasından bizimle iletişime geçebilmektedir" denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER