Yatırım Teşekkürü!

Vezirköprü Belediye Başkanı Sadık Edis ve beraberindekiler AK Parti ilçe Başkanı Halil İbrahim Doğan ile Güreş ağası Bilal Acar,Kırkpınar'ı artamayan Kunduz Yağlı Güreşleri'ne verdiği destek nedeniyle Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür etti.

Yatırım Teşekkürü!
Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Büyükşehir Belediyesi tarafından Kunduz Yaylası'na yapılan dev spor tesisi ve alt yapı yatırımları ilçeyi ihya etti.  Kültür, Sanat, Doğa ve Turizm Festivali etkinlikleri çerçevesinde ilçede yapılan “Kunduz Yağlı Güreşleri'ne de damga vuran yatırımlar nedeniyle Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür eden Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis,AK Parti ilçe Başkanı Halil İbrahim Doğan ve Güreş ağası Bilal Acar,Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. 

YATIRIMLAR KUNDUZ'U İHYA ETTİ

Yapılan yatırımlar ile Vezirköprü'nün ihya edildiğini belirten  Başkan Yılmaz," Kunduz Yağlı Güreşlerimiz gerçekten Kırkpınar'ı aratmadı. Oraya yaptığımız güreş alanımız ve dev tirübünümüz doldu taştı. İlçelerimizi sadece alt yapı ve turizm ile ihya etmiyoruz. Sporda da büyük atılımlar yapma derdindeyiz. Özellikle ata sporumuz güreş bizim mirasımız. Onu da gelecek nesillere her platformda taşıyacağız. Çünkü Samsun efsane güreşçilerin şehri. Ata sporumuz için hiçbir fedakarlıktan kaçmayız" dedi ve ziyaret için konuklarına teşekkür etti. 

BAŞKAN YILMAZ'I MUTLU EDEN FOTOĞRAF

Ziyaret sonunda Başkan Yılmaz'a konukları tarafından semaver ve güreş alanına girerken çekilmiş fotoğrafının tablosu hediye edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER