'Yaptıklarımızı daha iyi anlatmalıyız'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, referandum teşekkür ziyaretleri kapsamında Atakum ilçe teşkilatında konuştu.

'Yaptıklarımızı daha iyi anlatmalıyız'

Referandum teşekkür ziyaretleri kapsamında Atakum ilçe teşkilatında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Atakum’da istediğimiz sonucu alamadık. Demek ki yaptıklarımızı iyi anlatamamışız” dedi.


     16 Nisan referandumu öncesi herkesin elinden geleni yaptığını söyleyen Başkan Yılmaz; “Hepinize teşekkür ediyoruz. Atakum’da istediğimiz sonucu alamadık. Hak ettiğimiz bir sonuç değildi. Biz Atakum'a çok hizmet ettik. Atakum koca bir köydü 15 sene önce. Atakum'da bir tane banka yoktu. Bir tane pazar yoktu. Şimdi Atakum'da alışveriş merkezinden gençlik merkezine, olimpik yüzme havuzundan her türlü sağlık tesislerine, raylı sistem ulaşımına kadar her şey var. Bunların hepsi AK Parti döneminde yapıldı. Demek ki bunları halkımıza iyi anlatamadık. Önümüzdeki dönemlerde daha çok çalışacağız. Bunları daha fazla hatırlatma gereği var onun için de daha fazla çalışmamız gerekiyor” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER