Yakılan Gencin Kimliği Belli Oldu

Samsun'da bıçaklanarak öldürülmüş ve yakılmış erkek cesedin kimliği tespit edildi

Yakılan Gencin Kimliği Belli Oldu
Olay, Samsun'un Tekkeköy ilçesi İstiklal Mahallesi Organize Sanayi Sitesi Tekkeköy Deresi'nin denize döküldüğü yerdeki demir yolunun alt kısmında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, balıkçılar bıçaklanarak öldürülmüş, üzerine yanıcı madde dökülerek ateşe verilmiş erkek cesedi buldu. Üzeri eski çuval, karton ve naylon ile örtülmüş diz üstünden kafasına kadar kısmen yakılmış olan ve çıplak olduğu öğrenilen gencin vücudunun ön kısmından 2 ve sırtından 1 olmak üzere 3 yerinden bıçaklandığı ortaya çıktı. Ceset otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Samsun Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları parmak izin çalışması sonucu öldürülen kişinin 28 yaşındaki Mustafa İnan olduğunu tespit etti. Salıpazarı nüfusuna kayıtlı olan Mustafa İnan'ın öldürülmesiyle ilgili Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Bürosu ekipleri soruşturma başlattı. 

Otopside, sırtı ve göğsünde 3 bıçak darbesi tespit edilen İnan'ın öldürülmesiyle ilgili isimleri açıklanmayan 2 kişi gözaltına alındı. Zanlıların emniyetteki ifade işlemleri sürüyor.

Samsun'da dün bir balıkçının ihbarı üzerine güvenlik güçlerince erkek cesedi bulunmuştu. 3 bıçak darbesi bulunan cesedin yanıcı madde dökülerek yakılmaya çalışıldığı tespit edilmişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER