Vali Şahin ve Başkan Yılmaz'dan güvelik görevlilerine moral

Samsun 'un Asarcık ilçesini ziyaret Vali İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,makam araçlarını anayolda nöbet tutan polislerin yanında durdurdu. Araçtan inen Şahin ve Yılmaz,bir süre polislerle sohbet edip hatıra fotoğfarı çektirdi.

Vali Şahin ve Başkan Yılmaz'dan güvelik görevlilerine moral
İbrahim Şahin ve Başkan Yılmaz,makam araçlarını anayolda nöbet tutan polislerin yanında durdurdu. Araçtan inen Şahin ve Yılmaz,bir süre polislerle sohbet edip hatıra fotoğfarı çektirdi.

MAKAM ARAÇLARINDAN İNDİLER POLİSLERLE SOHBET ETTİLER


Asarcık ilçesini ziyaret eden Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,ilçe meydanından vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada bazı vatandaşların taleplerini dinleyen ve bir süre vatandaşlarla sohbet eden Şahin ve Yılmaz,özellikle ilçe meydanında sıvasız ve boyasız evler konusunda vatandaşlardan daha duyarlı olmalarını istedi. Kentlerin artık estetik konusunda daha hassas olduğunu ve aynı hassasiyetin ilçelerde de gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Vali Şahin,"Sıvası ve boyasız evler konusunda acil bir çalışma yapılıp ilçe meydanımızdaki bu kötü görüntüye son vermeliyiz" dedi.

Program sonrası Samsun'a dönüş için yola çıkan Vali Şahin ve Başkan Yılmaz,makam aracını anayolda nöbet tutan polislerin yanında durdurdular.Araçtan inen Şahin ve Yılmaz,bir süre polislerle sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi. Hatıra fotoğrafının ardından Vali Şahin ve Başkan Yılmaz yola devam ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER