Vali Kaymak'tan Başkan Yılmaz'a Samsunspor'a büyük katkılarından dolayı teşekkür

Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsunspor’a 2017 yılı ve 2018 başında toplam 3 milyon 200 bin TL kaynak sağlanmasına öncülük eden, en son 700 bin TL daha Valilikçe başlatılan kampanya dışında kaynak sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür etti.

Vali Kaymak'tan Başkan Yılmaz'a Samsunspor'a büyük katkılarından dolayı teşekkür

Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a Samsunspor’a sağladığı büyük desteklerden dolayı teşekkür etti.
2017 yılında Samsunspor’un mali krizden çıkması için yıl içerisinde 1.5 milyon TL kaynak bulunması, Aralık ayında en son 175 TL tutarındaki yapılandırılmış SGK borcun ödenmesi ve kulübün büyük bir yükten kurtarılması için kaynak sağlanmasına öncülük eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın kırmızı-beyazlı ekibe büyük destekleri devam etti.
En son Samsun Valiliği öncülüğünde Samsunspor’un futbolcu alacaklarının ödenmesi için başlatılan kampanyaya 1 milyon TL kaynak sağlanması için çalışma başlatan Başkan Yılmaz’ın bu desteklerin haricinde 700 bin TL daha Samsunspor’a yaptığı girişimlerle kaynak bulduğu öğrenildi. Başkan Yılmaz’ın girişimleriyle 2017 yılı ve 2018 Ocak ayı döneminde Samsunspor’a toplamda 3 milyon 200 bin TL’lik kaynak bulunmasını sağladığı öğrenildi.

BAŞKAN YILMAZ’A SAMSUNSPOR’A DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR

Samsun Valiliği’nden yapılan açıklamada Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a Samsunspor’a desteklerinden dolayı teşekkür geldi.
Vali Osman Kaymak’ın direktifleri doğrultusunda basın kuruluşlarına gönderilen bilgi notunda, “Samsunspor’a destek için 05 Ocak 2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasının dışında, 25 Aralık 2017 tarihinden günümüze kadar Samsunspor’a doğrudan 700 bin TL katkıda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz.” denildi.
Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın Samsunspor’a büyük desteklerini kamuoyuyla paylaşarak teşekkür etti.

GercekBizde.com
 

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2018, 21:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER