Uzun'dan Başkan TOK'a İkramiye Teşekkürü

Hizmet-iş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya UZUN, İlkadım Belediye başkanı Erdoğan TOK’a teşekkür etti

Uzun'dan Başkan TOK'a İkramiye Teşekkürü

Uzun; İlkadım Belediyesi bünyesinde çalışan işçilerin Belediye Başkanı Erdoğan TOK’un göreve gelmesinin ardnından ikramiyelerini düzenli olarak zamanında almaya başladığını kaydederek, TOK’a göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Tok’un işçisinin alnının terinin soğumadan hakkını verdiğini belirten  UZUN, “Sayın belediye Başkanımız göstermiş olduğu tutumla gerçekten işçinin ve emekçinin  yanında olduğunun bizlere göstermiştir. İşçimizin her zaman yanında olan Belediye Başkanımız Sayın Erdoğan TOK, Belediye’de yıllardır karşılaştığımız ikramiyeleri zamanında alma sorunumuzu sona erdirdi. Sayın Başkanımızın bu hassasiyeti karşısında sendikal görev yapmak çok kolay. Bizler başkanımızdan işçimiz için ne talep etmişsek, kendisi hemen olumlu cevap vermiştir ve hatta bazı talebimizin eksik olabileceğini düşünerek elinden gelenin daha fazlasını yapmıştır. Kendilerine gerek işçilerimiz gerekse Hizmet-iş Sendikası adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Uzun, işçilerin ikramiylerini zamanında almanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade ederek, “Hizmet-iş Sendikası olarak ilkadım belediyesinde yaklaşık 200 işçimizi temsil ediyoruz  görev ve sorumluluğumuz gereği arkadaşlarımızın her türlü sosyal, çalışma ve maddi hakların iyileştirilmesi için girişimlerde bulunuyoruz. Geçmiş dönemlerde işçi arkadaşlarımız mesai mefhumu gözetmeksizin çalışarak hak ettikleri ikramiyelerini zamanında alamıyorlardı. Ancak belediye başkanımız Sayın Erdoğan TOK’un göreve gelişinin ardından bugüne kadar böyle bir sorunla karşılaşmadık. Arkadaşlarımızın ikramiyeleri her zaman tam gününde yattı. Tabi bu da herkesi mutlu ediyor. Bu anlamda işçimizin her zaman yanında olarak onların haklarını gözeten başta Belediye Başkanımız Sayın Erdoğan TOK olmak üzere Belediye başkan yardımcılarımıza ve birim müdürlerimize şahsım ve arkadaşlarım adına  teşekkür ediyorum” diye konuştu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER