Uyum sözü

Zihni Şahin’in Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinin ardından Bafra Belediye Başkanlığı görevine gelen Hamit Kılıç, Şahin’e başarılar diledi ve uyumlu çalışma sözü verdi

Uyum sözü

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı olmasından sonra, yerine atanan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'in de yerine Bafra Belediyesi Başkanlığı koltuğuna Hamit Kılıç seçilmişti. Görevine başlayan yeni Başkan Hamit Kılıç’tan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e ‘hayırlı uğurlu olsun’ mesajı geldi. Yeni Başkan Kılıç, Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışma sözü verdi.

‘BAFRA’NIN GELİŞİMİNİ SÜRDÜRECEĞİZ’

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Başkanımıza öncelikle hayırlı görevler diliyorum. Bafra’da yaptığı hizmetlerin burada da devam etmesini diliyorum. Büyükşehir belediye başkanımızla uyum içerisinde çalışarak, Bafra’nın gelişmişliğini sürdüreceğiz. Devlette devamlılık esastır. Bu düşünce ve sorumluluklarımızın bilinci içerisinde, uyum içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Görevimizin, Bafra’mıza, Samsun’umuza ve tüm ülkemize hayırlı uğurlu olmasını biliyorum” diye konuştu.

Tolga BİRGÜCÜ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER