Umut Işığı' Tekkeköy Belediyesi Hayır Çarşısı'

Kurulduğu günden itibaren yaklaşık beş binden fazla aileye giyim, ayakkabı, kırtasiye, mefruşat ve mobilya yardımında bulunan Hayır Çarşısı Tekkeköy’deki ihtiyaç sahibi ailelerin umut ışığı oldu. Kapısını çalan hiçbir vatandaşını geri çevirmeyen Hayır Çarşısı Tekkeköy ilçe halkından takdirini kazanıyor

Umut Işığı' Tekkeköy Belediyesi Hayır Çarşısı'

Tekkeköy Belediyesi tarafından ilçedeki ihtiyaç sahiplerine giyim, ayakkabı, kırtasiye, mefruşat, mobilya, halı gibi yardım ve hizmetlerde bulunmak maksadıyla kurulan ve yardıma muhtaç yüzlerce kişiye kucak açan hayır çarşısına Tozlu giyim firması tarafından binlerce kıyafet ve ayakkabı yardımı yapıldı.

Hayır çarşısında bayramlıklar hazır

Hayır çarşısının yepyeni ayakkabı ve kıyafetlerle dolup taştığını ve bayrama hazır olduğunu söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Samsun’un markası olarak doğan ve İlimizi tüm dünyaya tanıtan Tozlu Giyim firmasının sahibi Hüseyin Tozlu Samsun’u ve Samsunspor’u sahiplendiği gibi ilçemizi de sahiplendi. İlçemizde işyerinin olması hasebiyle aitlik duygusuyla hareket ederek İlçemize her türlü maddi ve manevi yardımları esirgemedi. Hayır Çarşımızın en büyük destekçilerinden birisi olan ve hayırseverliği ile yardımlarını İlçemizden hiç bir zaman sakınmayan Hüseyin Tozlu'ya bir kez daha teşekkür ederim. Bayram öncesi binlerce kıyafet ve ayakkabı vererek hayır çarşımızı doldurdu. Bizlerde bayram arifesinde Tozlu Giyim tarafından hayır çarşımıza bağışlanan kıyafet ve ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. İhtiyaç sahibi aileler ve çocukları hayır çarşımıza gelerek buradan istediği kıyafeti ve ayakkabıyı alabiliyor. Bu Bayram da herkesin özellikle çocukların yeni bayramlık kıyafetleri olacak. Bayramı bayram tadında ve içindeki birçok güzelliği ile yaşamak dileklerimle herkesin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum’’ dedi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER