Türkiye’nin ünlü futbolcuları Bafra’da bir araya geliyor

Bafra Belediyesi Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Samsunspor, Galatasaray, Trabzonspor gibi takımlarda forma giyen ünlü futbolcuları Bafra’ya getiriyor.

Türkiye’nin ünlü futbolcuları Bafra’da bir araya geliyor

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in destekleriyle Trabzonspor, Galatasaray, Bursaspor, Samsunspor, Anakaragücü, Antalyaspor, Eskişehirspor ve Bafraspor gibi Türk futbolunun eşsiz kulüplerinde forma giyen ünlü futbolcular 28 Ekim tarihinde Cumhuriyet kutlamaları kapsamında forma giyecekler.


Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Cumhuriyet hepimizin ortak değeri ve devletimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün bizlere emanetidir. Biz bu emaneti sonsuza kadar taşıyacağız. İlçemizde Cumhuriyet Bayramı bambaşka bir coşku ile kutlanmaktadır. Biz bu coşkuya her alanda destek vermekteyiz. Bu yıl Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ülkemizin önemli takımlarda forma giymiş Bafralı futbolcularımız bir araya gelecektir. Bu güzel düşüncede emeği olan, çalışmaların yürütülmesine katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca ilçemizde Bafra Veteranlar takımımız da kurulmuş ve ligde mücadele edecektir. Veteranlar takımımızda Bafra’da yetişmiş çok değerli sporcularımız yer almaktadır. Bafra Veteranlar takımımıza liginde başarılar diliyorum” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER