Toptaş, Samsun'da yerel medyanın güçlendirilmesinden söz etti

Samsun'da yeni göreve başlayan Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Volkan Toptaş, yerel medyayla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Toptaş, Samsun'da yerel medyanın güçlendirilmesinden söz etti

Samsun'u güzel bir şehir olarak niteleyen Volkan Toptaş, Samsun yerel medyasını da Türkiye çapında bilinen bir şehir olarak olarak değerlendirdi. Bu durumu avantaj olarak gören  Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Volkan Toptaş, iyi bir başlangıç yapmayı planladıklarını kaydetti.

İnternet medyası hakkında da konuşan Toptaş, “Başbakan Yardımcımız Hakan Çavuşoğlu önderliğinde bir toplantı yapıldı. Bu toplantıda bize çizmiş oldukları bir yol var. Bu kapsamda bu yol dahilinde internet medyası da çok büyük önem arz ediyor. Bununla ilgili genel müdürlüğümüzle entegre içerisinde düşündüğümüz şeyler var. Önümüzdeki hafta içerisinde daha da netleşip somuta bağlanacaktır. Somuta bağlandıkça biz de medya ile her zaman fikir birlikteliği içerisinde bu projeleri icraata dönüştüreceğiz. Yerel medyanın güçlenmesi adına onların yanında olarak elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Kaynak: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER