Terme’ye Lostra Salonu

Terme Belediyesi Lostra Salonu yapımına başladı. Mehmetçik Sokakta yapımına başlanan salonda 6 adet yeni dükkân yer alacak.

Terme’ye Lostra Salonu

Terme Belediyesi vatandaşların isteklerine cevap vermeye devam ediyor. Özellikle ilçe meydanında çalışan boyacıların istekleri üzerine yapımı planlanan dükkânlar şehre yeni bir görüntü kazandıracak. Salonda boyacıların sıcak ve soğuğa karşı rahatça korunabilecekleri ve malzemelerini rahatça depolayabilecekleri aynı zamanda estetik görüntünün de korunacağı 6 adet dükkân yer alacak. Yapımı tamamlanan dükkânlar ihale yolu ile sahiplerini bulacak.
Çalışmaları yakından takip eden Başkan Şenol Kul düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “ Şehrimize küçük ve estetik dokunuşlar yapmaya özen gösteriyoruz. Bunlardan bir tanesi de Lostra Salonumuz olacak. Şehir içinde dağınık halde bulunan boyacı kardeşlerimiz yeni yerlerine kavuşurken aynı zamanda estetik açıdan da hoş bir görüntü sağlanmış olacak. İlçemize yapılacak her türlü yeniliğin takipçisiyiz. Adım adım daha güzele ve iyiye gidiyoruz. Sabır ve destek ile çok daha güzel günler göreceğimize inancımız tam”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER