Terme'nin 2015 Faaliyet Raporu Onaylandı

Samsun'un Terme ilçesinde, belediye başkanlığının 2015 yılı faaliyetlerini içeren rapor, Belediye Meclisi tarafından onaylandı

Terme'nin 2015 Faaliyet Raporu Onaylandı

Terme Belediye Meclisi nisan ayı toplantısı, Şenol Kul Başkanlığında yapıldı. Toplantıda, belediye başkanlığının 2015 yılı faaliyetlerini içeren rapor, Belediye Meclisi tarafından onaylandı.

‘OY ÇOKLUĞU İLE KABUL’

25 üyeden oluşan ve belediye meclis üyelerinin tamamının katıldığı toplantıda 12 gündem maddesi görüşüldü. Faaliyet raporunun görüşüldüğü toplantıda Belediye birim müdürleri tarafından, 2015 yılında yapılan hizmetler ayrıntıları ile anlatıldı. Meclis Başkan Vekili Hüseyin Alemdar Başkanlığında devam eden toplantıda yapılan görüşmelerin ardından 2015 yılı faaliyet raporu meclis üyeleri tarafından değerlendirilerek bir belediye meclis üyesinin hayır oyuna karşılık, oy çokluğuyla kabul edildi.

'GECE GÜNDÜZ DEMEDEN..'

Belediye Başkanı Şenol Kul, 2015'i, 'başarılı bir yıl' olarak nitelendirdikten sonra, "Terme Belediyesi olarak vatandaşlara daha iyi hizmet edebilmek ve ilçemize kalıcı eserler bırakmak için gece gündüz aralıksız çalışıyoruz. Göreve gelmemizle birlikte ilçemizin önceliklerini belirledik. Yaptığımız stratejik planlamaya uyarak ilçemiz adına projelerimizi hayata geçiriyoruz. Belediye yönetiminde bütçe anlamında toparlanma ve restorasyon dönemini geride bıraktık ve artık büyük yatırımlar yapmak için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER