Terme'de 'Hizmet' Yarışı

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen görkemli törenlerle yeni araçlarını hizmete sokan Terme Belediyesi'nde şimdi de yeni şantiyenin heyecanı yaşanıyor

Terme'de 'Hizmet' Yarışı

Yeni araçlarla makine parkını genişleten ve bunu geçtiğimiz günlerde düzenlediği törenle halka duyuran Terme Belediyesi, şimdi de yeni şantiyesine kavuşmak için gün sayıyor. Belediye Başkanı Şenol Kul, yeni şantiye alanında inşaat çalışmalarını inceledi, kapalı araç park yeri için beton dökümünü gerçekleştirdi.

DEPOLAR, ATÖLYELER, TAMİRHANE

Beraberinde Başkan Yardımcıları Kamuran Toker, Sezai Uzun, Belediye Meclis Üyesi Recep Ertan ile birlikte şantiye alanına gelen Başkan Kul, proje ile ilgili olarak burada açıklamalarda bulundu. Terme Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi'nin yaklaşık 6 bin 700 metrekare alana kurulduğunu belirten Kul, "Alanda idari bina, kapalı depo, demir ve ahşap atölyeleri, kapalı-açık araç park yeri ve araç yıkama, yağlama, tamir yeri yer alacak. " dedi.

"HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN"

Terme'ye hizmette sınır tanımadıklarına vurgu yapan Belediye Başkanı Şenol Kul, "Bunun için yeni araçlar aldık.  Büyüyen ve gelişen araç parkımızla birlikte mevcut şantiye alanı artık yetersiz kaldı. Bu nedenle yeni şantiye alanımızın inşasına başladık. Terme'yi geleceğe taşıyacak proje ve yatırımları hayata geçirmemiz, proje üretip yatırım gerçekleştirmemizle mümkün. Araç parkımız ve modern şantiyemiz bu hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak" diye konuştu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER