Terme’de halk günü devam ediyor

Terme Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği Halk Günü Buluşmaları 2018 yılında da devam ediyor. Vatandaşlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Şenol Kul, "Görevimiz vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek, dertlerine derman olmak, taleplerini karşılamak" dedi.

Terme’de halk günü devam ediyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’un göreve gelmesi ile başlayan ve her hafta pazartesi günü devam eden Halk Günü buluşmaları 2018 yılında da devam ediyor. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ocak ayı buluşmasında vatandaşların istek, sorun, görüş ve önerilerini dinledi.

Vatandaşlardan gelen istekleri anında değerlendiren Başkan Kul, kısa sürede çözülebilecek sorunlar için toplantı esnasında hazır bulunan ilgili müdürlere ileterek sorunların çözülmesini sağlıyor. Vatandaşların tek tek söz hakkı alarak taleplerini ilettikleri Halk Günü'nde Başkan Şenol Kul, gerekli talimatları vererek vatandaşların sorunlarını imkanlar dahilinde çözüme kavuşturuyor.

KAPIMIZ HEP AÇIK

Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlara her zaman açık olduğunu vurgulayan Başkan Şenol Kul, “Halkımızla iç içe olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Biz Terme’nin bugünü ve yarınları için buradayız” dedi.

VATANDAŞIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZ

Halk Günü'ne gösterilen ilginin kendisini mutlu ettiğini dile getiren Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, "Halk günü buluşmaları kapsamında vatandaşımız ile bir araya gelmek beni mutlu ediyor. Bizim için her gün halk günü aslında. Çünkü her zaman halkımız ile iç içeyiz ama bugün daha özel. İnsanlarımız buraya geldiğinde randevu almadan mutlaka benimle görüşüyorlar ve sorunlarını taleplerini iletiyorlar. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bugüne kadar biz bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER