Terme’de değişim sürüyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, kentte değişimin son hızıyla devam ettiğini anlatırken, sokaklarımız caddelerimiz modern kent havasına bürünüyor, örnek şehir, marka kent 'Terme' hedefimize emin ve hızlı adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Terme’de değişim sürüyor


Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, başkan yardımcıları, Fen ve Temizlik işleri müdürleri ile bir araya gelerek yapılan ve yapılacak olan hizmetler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi. Belediye Fen işleri şantiyesinde gerçekleştirilen toplantıya Başkan Yardımcıları Kamuran Toker ve Sezai Uzun, Fen İşleri müdürü Ozan Savaş, Temizlik işleri Müdürü Ertan Keleş ve Fen işleri saha sorumlusu Sinan Şahin katıldı.
Toplantıda Başkan Kul, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinden devam eden ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler aldı. 2017 yılında Fen ve Temizlik işleri birimlerince yapılması planlanan çalışmaları istişare etti.
Terme’de şehrin dört bir yanında yenileme ve değişim çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Başkan Kul, “İlçemiz kentleşme adına köklü değişim ve gelişim istiyordu. Bu nedenle çalışmalarımızı planlayarak hemen işe başladık. İhtiyaçları ve beklentileri göz önüne alarak stratejilerimizi belirledik, çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
MARKA KENT TERME HEDEFİ
Belediye olarak gerçekleştirdikleri hizmetlerde en önemli prensiplerinin kaliteli ve millete yakışan çalışmalar olduğunun altını çizen Başkan Kul, “Hedeflerimiz ve prensip edindiğimiz bir yol var. Yaptığımız çalışma en kaliteli ve bu millete yakışan bir çalışma olsun. Hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Gerek başkan yardımcılarımız, gerekse birim müdürlerimiz ve personellerimiz bu prensip doğrultusunda milletimize hizmet veriyorlar. Örnek şehir, marka kent 'Terme' hedefimize emin ve hızlı adımlarla ilerliyoruz” ifadelerini kullandı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER