Terme Kapalı Pazar Yeri Hizmete Girdi

Terme ilçesi Çay mahallesinde yapımı tamamlanan kapalı Pazar yeri hizmete açıldı. Pazar yerini gezerek esnafa hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul vatandaşların modern, sağlıklı ve de güven içinde alış-veriş yapabildiklerini söyledi.

Terme Kapalı Pazar Yeri Hizmete Girdi

Terme Belediyesi tarafından ilçenin Çay Mahallesinde yapılan kapalı pazar yeri çalışmaları tamamlanarak hizmete girdi. Toplamda 3100 metrekarelik alana kurulan Kapalı Pazar yerinde; 54 adet 5 buçuk metrekare ve 77 adet 6 metrekare olmak üzere toplamda 131 adet Pazar tezgahı bulunuyor.

TEK TEK ZİYARET ETTİ

Kapalı Pazar, içerisinde otopark, kamera sistemi, bay bayan engelli tuvaleti, çay ocağı, zabıta odası, modern ses ve ışık sistemi ile ilçe halkına oldukça modern şartlarda hizmet sunuluyor. Pazar yerini gezerek hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Terme Belediye Başkanı Şenol Kul,  esnafları tek tek ziyaret etti. Başkan Kul insan öncelikli hizmetlerinin hız kesmeden devam edeceğini kaydetti.

HİZMETLER KATLANACAK

Ziyaretinde pazarcılarla da sohbet eden Başkan Kul, “Bu hizmet yolculuğu ‘EKİP’ işidir, gönül işidir. Ekip olmazsa olmaz ama halkımız olmazsa bu işlerin hiçbirisi olmaz. Allah hep beraber daha güzel projeleri tamamlamayı nasip etsin. Artık hizmetler katlanacak. Yarınımız bu günümüzden daha güzel olacak. Çok fazla söze gerek yok. Bundan böyle halkımız yağmurda, çamurda, tozda, rüzgarda, güneş altında, ayağı çamur olmadan, başı güneş görmeden gönlünce alışveriş yapacak diyerek, Kapalı Pazar yeri Terme’mize hepimize hayırlı olsun” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul kapalı pazar yeri resmi açılışının önümüzdeki günlerde yapılacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER