Terme'de sorunlara mobil çözümler

Terme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ‘Mobil Tamir, Bakım ve Temizlik Aracı’ hizmete başladı. Belediye Başkanı Şenol Kul, “Belediyemiz her geçen gün hizmet kalitesini arttırıyor. Modern toplum standartlarına uygun ekipmanları beledimiz bünyesine kazandırarak, vatandaşlarımızın sorunlarına hızlı çözümler üretebiliyoruz” dedi.

Terme'de sorunlara mobil çözümler

Terme Belediyesi, çevre temizliğinde daha başarılı sonuçlar alabilmek için mevcut çalışma sistemi geliştirirken, gelişen teknolojiye uyum sağladığı gibi ayrıca bu teknolojiyi belediyeye kazandırarak vatandaşın hizmetine sunuyor. Bu amaçla satın alınan “Mobil Tamir Bakım ve Temizlik Aracı” hizmete başladı. Birçok donanımın yer aldığı araç mobil çağın sorunlarına mobil çözümler üretiyor.

MALİYET VE ZAMANDAN TASARRUF

200 bin liraya mal olan Mobil Tamir, Bakım ve Temizlik Aracı, mevcut sorunlara hızlı çözümler üretebilmek için her türlü ekipman ile donatıldı. Yerinde bakım onarım yapan mobil araç; kaynak, taşlama, boyama, yıkama, dezenfektan, tamir üniteleri donatılmış durumda. Özel olarak tasarlanan araç kendi içerisinde bulunan jeneratör ile her türlü tamir işlemini yerine getirebiliyor. Konteyner bakım ve onarımı, park onarımları gibi oluşabilecek sorunlara yerinde müdahale edebilen araç hem maliyet hem de zamandan tasarruf sağlıyor.

YERİNDE ÇÖZÜMLER

Başkan Şenol Kul, Terme Belediyesinin araç filosunun her geçen gün daha da büyüdüğünü ve modern kent standartlarında hızlı ve etkin çözümler üretebildiğini belirterek, “Belediyemiz, kurumsallaşma anlamında önemli adımlar attı. Bu adımlardan en önemlilerinin başında da araç filomuz gelmekteydi. Var olan sorunları çözebilmek adına araç kiralama gibi hizmet alımı yapmak

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2018, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER