Terme'de çocuk mahsur kaldı

Terme Belediyesi Fen işleri ekipleri ilçe genelinde 25 Ocak Perşembe gününden itibaren etkili olan kar yağışı karşısında çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Belediye ekipleri çalışmalarını 24 saat esasına dayalı olarak sürdürürken 80 mahallesi bulunan Terme’de mahalle yollarının çok büyük çoğunluğu yeniden ulaşıma açıldı.

Terme'de çocuk mahsur kaldı

Bu süreçte Terme Belediyesi ekipleri kar süresi boyunca vatandaşların hiçbir suretle mağdur olmaması için hasta ve mahsur kurtarma çalışmaları ile cenaze işlemleri ve elektrik kesintilerinin kısa zamanda giderilmesi için ilgili arıza noktalarına ulaşımı sağlama çalışmalarına da özel önem verdi.

Terme ilçesine bağlı Kesikkaya Mahallesi Ormanköy mevkiinde Beytullah Demir rahatsızlanan 5 yaşındaki kızını ana ulaşım yoluna çıkaramayınca belediyeyi arayarak yardım istedi. Terme Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, bu kez 4x4 arazi aracı göndererek, hastayı kızın Terme Devlet hastanesine ulaşmasını sağladı. Baba Beytullah Demir verilen bu hizmetten dolayı Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve ekibine teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER