Terme Belediyesi Vodafone 38. İstanbul Maratonunda koşacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor A.Ş. tarafından düzenlenen, iki kıtayı birleştiren tek organizasyon olan Vodafone 38. İstanbul Maratonunda Terme Belediyesi’ni temsil edecek İsa Düdükçü Belediye Başkanı Şenol Kul’u ziyaret etti.

Terme Belediyesi Vodafone 38. İstanbul Maratonunda koşacak

13 Kasım Pazar günü İstanbul'da yapılacak Vodafone 38. İstanbul Maratonunda Terme Belediyesi adına İsa Düdükçü forma giyecek. Düdükçü Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret ederek verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

15 KM’LİK PARKUR

İstanbul Şehitler Köprüsünde başlayacak olan maratonda, 15 kilometrelik parkurda koşacak olan İsa Düdükcü “Kendi ilçemin tanıtımını yapmak istiyordum. Böyle bir fırsat çıkınca ben de kullanmak istedim. Bana destek olduğu için başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

TERME SPOR KENTİ YOLUNDA

İsa Düdükçü’nün İstanbul’da yapılacak maratonda Terme Belediyesini en iyi şekilde temsil edeceğini vurgulayan Başkan Kul, spora olan katkılarının artarak devam edeceğini belirterek “ Bizler belediye olarak spora sıcak bakıyoruz. Bu çerçevede birçok mahallemizde halı saha yapıyoruz. Hizmete giren sahalarımızın yanında çalışmaları devam eden sahalarımız var. Yine, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılacak yarı olimpik yüzme havuzunun ihalesi geçtiğimiz ay sonunda yapıldı. Spor kenti olma yolunda çalışmalarımız devam ediyor. Sporu ve sporcuyu her alanda desteğe devam edeceğiz. Bu vesile ile Pazar günü İstanbul'da yapılacak Vodafone 38. İstanbul Maratonunda Belediyemiz adına koşacak İsa Düdükçü kardeşime başarılar diliyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER