Terme Belediyesi Ramazan Bayramına Hazır

Terme Belediyesi Ramazan Bayramına sayılı günler kala ilçe halkının bayramı en iyi şekilde geçirmesi için gerekli tüm önlem ve tedbirleri aldı

Terme Belediyesi Ramazan Bayramına Hazır

7/24 esasına dayalı çalışan ve beşikten mezara kadar hizmet verme düsturuyla hareket eden Terme Belediyesi gerek rutin çalışma programlarıyla gerekse  nöbetçi çalışanlarıyla Ramazan Bayramı boyunca hizmet vermeye devam edecek.

"Belediye olarak dostluk ve kardeşliğin en üst seviyeye çıktığı, manevi atmosferin azami şekilde yaşandığı mübarek Ramazan Ayı'nı halkımızın en iyi ve huzurlu şekilde geçirmesi için elimizden gelen çabayı gösterdik. Vatandaşlarımızın mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmesi için görevli ekiplerimiz, çalışmalarını aralıksız olarak sürdürecek" diyen Belediye Başkanı Şenol Kul Ramazan Bayramına yönelik yapılan hazırlıklar ile alakalı açılamalarda bulundu.

BELEDİYE ÖNÜNDE BAYRAMLAŞMA YAPILACAK

Bayramın birinci günü belediye önünde yapılacak olan bayramlaşmaya tüm ilçe halkını davet eden Kul “İlçemizde bayramlaşma programı bayramın birinci günü öğle namazı sonrası saat 13:00’de belediye hizmet binası önündeki meydanda gerçekleştirilecektir. Birlik ve beraberliğin vesilesi olan bayramlaşma programına tüm halkımızı bekliyoruz. Bu vesile ile hemşerilerimizin Ramazan Bayramını tebrik eder, tüm İslam Alemine ve Milletimize hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan diledim" ifadelerini kullandı.

İHBAR HATLARI AÇIK

Başkan Kul, vatandaşların Ramazan Bayramı süresince cenaze hizmetleri için 188 numaralı ve temizlik hizmetleri içinde 0543 876 1002 whatsapp hattını arayarak her türlü istek ve taleplerini iletebileceklerini de sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER