Terme Belediyesi Camilere Katkı Sağlıyor

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de camilere desteklerinin devam edeceğini belirtti

Terme Belediyesi Camilere Katkı Sağlıyor

Terme Belediyesi parklar ve okul bahçelerinde yaptığı çevre düzenlemesi ve yenileme çalışmalarını cami bahçelerinde de yürütmeye devam ediyor. İlçede daha yaşanılabilir bir şehir için alt yapıdan üst yapıya kadar bir çok alanda çalışmalar devam ediyor. Terme genelinde yapımı devam eden çalışmaları her fırsatta yerinde inceleyen Belediye Başkanı Şenol Kul, çalışmalar hakkında bilgiler alıyor.

Belediye ekipleri çalışmalar kapsamında ilçenin Söğütlü, Muratlı, Kumcağız, Kesikkaya, Altunlu, Yeni Camii, Şehyli, Mescitli, Çay ve Fenk mahallelerindeki camilerde çevre düzenlemeleri ve çeşitli inşaat çalışmaları gerçekleştirdi. Çalışmalarda bu zamana kadar yaklaşık olarak 5 bin metrekare parke taş düzenlemesi ve 500 metrekare alanda da baskı beton inşaatı tamamlandı.

“BÜYÜK YATIRIMLARLA BİRLİKTE GENİŞ HİZMET YELPAZESİNDE TER DÖKÜYORUZ”

Gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Şenol Kul, “Belediye olarak sadece büyük işleri yürütmüyor, tarihi sorunlara çözümler buluyoruz. Öte yandan gerekli düzenlemelere ihtiyaç duyan cami bahçelerimizle birlikte, eğitim yuvalarımız okullarımız ve parklarımızda da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Camilerimizin belirli periyotlarla sürekli temizliğinin yanı sıra şadırvanı, tuvaleti ve çevre düzenlemesi ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında önemli çalışmalar yürütüyor, geniş bir hizmet yelpazesinde yatırımlarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER