Tepecik Halı Sahasına Kavuşuyor

İlkadım Belediyesi tarafından başlatılan her mahalleye halı saha çalışmaları kapsamında Tepecik Mahallesi de halı sahasına kavuşuyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tok, " Sadece halı saha değil tam donanımlı bir tesis inşa ediyoruz" dedi

Tepecik Halı Sahasına Kavuşuyor

İlkadım Belediyesi tarafından ilçe genelinde başlatılan mahallelere halı saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Tepecik Mahallesi'nde yapımına başlanılan halı sahanın yapımında sona geldi. Tepecik Mahallesi'nde yapılan halı saha ve tesisleri inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok mahalleliler tarafından sevgi ile karşılandı.

 

İSTEKLERİMİZİ GERİ ÇEVİRMEDİ

Vatandaş duyduğu memnuiyeti Tok'a iletirken mahalle muhtarı Mikdat Bayraktar ise "Mahallemizde bu dönem oldukça büyük ve başarılı çalışmalar yapıldı. Tepecik mahallesi sakinleri olarak İlkadım Belediye Başkanımız Erdoğan Tok'a teşekkür ediyoruz. Başkanımız her zaman destekçimiz oldu. Ne zaman aradıysak telefonlarımıza cevap verdi isteklerimizi yerine getirdi. Erdoğan Başkanımıza ve ekibine tekrar teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum." dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER