Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Aydın Karmil 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçede görev yapan doktorları ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek, çiçek verdi.

Tekkeköy Belediyesi Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Tekkeköy Belediyesi 14 Mart Tıp Bayramında doktorları ve sağlık çalışanlarını unutmadı. İlçede görev yapan doktor, hemşire, aile hekimi, ebe, cerrah ve sağlıkçalışanlarını ziyaret ederek, çiçek takdim etti.

Sağlık çalışanları başımızın tacıdır

İlçede görev yapan doktor, aile hekimi, hemşire, ebe, diş hekimi, cerrah ve sağlık çalışanlarını ziyareteden Tekkeköy Belediye Başkan Vekili Aydın Karmil “İnsanoğlu birçok dertle sıkıntıyla imtihan edilir. Sağlığımızla da imtihan edildiğimiz gibi. Peygamber Efendimizin ‘Allah hiçbir hastalık indirmedi ki şifasını da indirmemiş olsun.’ Hadisini de unutmayarak, şifasını aramalıyız. Her geçen gün gelişen tıp ilmiyle kendilerini geliştiren doktorlarımız, gece gündüz demeden insan sağlığı için hizmet etmektedir. Sağlık alanında çalışanlar, insanların daha sağlıklı yaşaması için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Sağlıklı toplum olabilme yolunda vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanabilmeleri adına gece-gündüz demeden var gücüyle çalışan doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER