‘Taraftarın ne istediğini biliyoruz’

Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, “İsmail Uyanık’ın gelmesiyle birlikte şehirde de beklenti arttı. Biz taraftarlarımızın ne istediğini biliyoruz” dedi

‘Taraftarın ne istediğini biliyoruz’

Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aydın, Sportif Direktör Reşat Çağan ve Teknik Direktör Taner Taşkın dün basın mensuplarıyla Nuri Asan Tesisleri’nde bir araya geldi.

Zor günlerin geride kaldığını belirten Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, Samsunspor’u eski görkemli günlerine taşımak için el birliği ile çalıştıklarını söyledi. Çakır, “İsmail Uyanık’ın gelmesiyle birlikte şehirde de beklenti arttı. Biz taraftarlarımızın ne istediğini biliyoruz. Bunun için de çalışıyoruz. Hiç kimse merak etmesin. Taraftarlarımız özlediği bir takımı sahada izleyecekler” dedi. 

‘KURUMSAL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ’

Samsunspor Futbol Şube sorumlusu Mehmet Aydın ise yeni sezon formaları için Macron ile anlaştıklarını, iki tanesi özel dizayn olmak üzere dört çeşit forma ile bu sezon mücadele edeceklerini söyledi. Aydın, “Bir büyük kulübe yakışır kurumsallıkta çalışıyoruz. Sosyal medyada atak yaptık. Bu sezon da passolig olacak. Ancak farklı bir uygulama olması için görüşüyoruz. Kombineler için de çok titiz bir çalışma yapıyoruz. Önümüzdeki hafta netlik kazanır” ifadelerini kullandı. 

‘SAMSUNSPOR BU LİGE YAKIŞMIYOR’

Samsunspor Sportif Direktörü Reşat Çağan da, muhteşem bir ekip çalışması yaptıklarını bu çalışma doğrultusunda sezona hazırlandıklarını söyledi. Çağan, “Samsunspor ne yazık ki bu lige yakışmıyor. Bizim yerimiz Süper Lig. Tüm hesaplarımızı bunun üzerine yaptık. Takımın iskeleti oluştu. Eksiklerimiz var bunlar üzerinde de çalışıyoruz. Hiç kimse merak etmesin lige kadar hazır hale geleceğiz” şeklinde konuştu. 

Mustafa ATASEVEN
 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER