Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü'nden Vali Şahin'e ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Samsun İl Müdürü Ünal Kaya ve beraberindekiler,'Sosyal Güvenlik Haftası' etkinlikleri kapsamında Samsun Valisi İbrahim Şahin’i makamında ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü'nden Vali Şahin'e ziyaret

        15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında Vali Şahin'e bilgi sunan Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ünal Kaya yaptığı konuşmasında, “Amacımız toplumda Sosyal Güvenlik bilincini oluşturmak, yaygınlaştırmak ve farkındalığı artırmaktır. Bu sebeple il ve ilçelerimizde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Sayın Valim bizleri kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.” dedi.
 
        Samsun Valisi ibrahim Şahin yaptığı konuşmasında, “Öncelikle hoş geldiniz diyorum. Sosyal Güvenlik Haftanızı kutluyorum. Samsun’da Sosyal Güvenlik Kurumu çok önemli bir görev ifa ediyor. Vatandaşlarımıza ilimizde ve ilçelerimizde daha iyi bir hizmet sunabilmek için Sosyal Güvenlik Kurumu olarak var gücünüzle çalışacağınıza inanıyorum. Ben çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2017, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER