Şişko Nuri Lösemili Çocuklarla Çocuklar Gibi Eğlendi

Ondokuz Mayıs Ünivesitesi(OMÜ) Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören lösemili çocuklar için "Şişko Nuri"nin de katıldığı sihirbazlık gösterisi düzenlendi.

Şişko Nuri Lösemili Çocuklarla Çocuklar Gibi Eğlendi
OMÜ Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi'nde düzenlenen etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Türk sinemasında çocuk tiplemeleriyle tanınan "Şişko Nuri" lakaplı oyuncu Sıtkı Sezgin de programda yer aldı. Şişko Nuri'yi karşılarında gören çocuklar ve aileler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Birçok sihirbazlık numaralarına çocukların da eşlik ettiği programda Şişko Nuri de çocuklar gibi eğlendi. Elinde Türk bayrağı sahneye çıkan Şişko Nuri, çocuklara şifalar diledi.

"SEVE SEVE BURAYA GELDİM"

Programdan sonra bir konuşma yapan Sıtkı Sezgin, "Başhekimimiz Recep Bey'in davetlisi olarak buraya geldim. Lösemili çocuklar için bir program düzenlendi. Ben de seve seve geldim buraya. İllüzyon programı yaptık ama dünyada sihrin olmadığını, kainatta adı sihirbazda olsa yoktan var etmenin sadece Allah'a mahsus olduğunu da anlattık. Yapılan gösterilerle birlikte çocuklarla birlikte eğlendik" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER