Sheraton Genel Müdürü'nden Gazete Gerçek'e ziyaret

Sheraton Grand Samsun Hotel Genel Müdürü Savaş Türkay, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar'ı ziyaret ederek, gazetecilerin bu anlamlı gününü kutladı.

Sheraton Genel Müdürü'nden Gazete Gerçek'e ziyaret

Sheraton Grand Samsun Hotel Genel Müdürü Savaş Türkay, Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar'ı ziyaret edip, gazete çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Günümüzde gazeteciliğin yazılı ve görsel basının yanı sıra internet gazeteciliği ile de farklı bir boyut kazandığını dile getiren Türkay, gazetecilerin dünyanın en zor mesleklerinden birini yaptığını belirtti.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYORUZ

Gazeteciliğin büyük fedakarlık isteyen bir meslek olduğunun altını çizen Türkay, "Gazeteciler sayesinde kurumlar, sivil toplum örgütleri ve halkın düşüncelerini öğrenme fırsatını bulabiliyoruz. Sheraton Otel'in çalışmalarını duyurma konusunda da Samsun'daki gazeteci arkadaşlarımız büyük bir ilgi gösteriyorlar. Bunun için ben herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

TÜRKAY’DAN TEŞEKKÜR

Yaptıkları çalışmaları kamuoyuna duyurulmasına katkı veren tüm gazetecilere teşekkür eden Savaş Türkay, "Başta Gazete Gerçek olmak üzere Samsun basınımızın ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum" dedi. Gazete Gerçek Genel Yayın Yönetmeni Hayati Kaynar da, yaptığı ziyaretten dolayı Türkay'a teşekkür etti.

HABER MERKEZİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER