Sheraton'da nostaljiye yolculuk

Her şarkının bir hikayesi vardır. Yaşanmış duygular melodilerle bize ulaşır ve bizim de geçmişe yolculuğumuz başlar. Sheraton Club, 27 Ocak'ta 90'lı yılların hit parçalarının çalındığı nostaljik bir geceye ev sahipliği yapacak.

Sheraton'da nostaljiye yolculuk

Türk Pop Müziği’nin 90’lı yılları, eşsiz Karadeniz manzarasına sahip 23'üncü katta yer alan Executive Sheraton Club’da geri dönecek. Sheraton Club, 27 Ocak Cumartesi günü, 90’ların unutulmaz hit şarkıları, ayrıcalıklı hizmetlerin sunumuyla konuklarını nostalji yolculuğuna çıkaracak.

90’LARA DÖNÜŞ!

27 Ocak Cumartesi günü 22.30-02.30 saatleri arasında düzenlenecek nostalji gecesi, 90’lar konsepti ile hazırlandı. Eşli olarak rezervasyon yaptıracak konuklar, Karadeniz’in sunduğu eşsiz manzara eşliğinde, 23. katta eğlencenin doruklarına çıkaracaklar.

GURME LEZZETLER

Sheraton Club, konsept temalı partilerin yanı sıra, gün boyu sunduğu hizmetleriyle de büyük beğeni topluyor. Gurme lezzetlerin sunulduğu Sheraton Club üyelerine özel hazırlanan avantajlı paketler de ilgi görüyor. Toplantılarınız için Sheraton Clup avantajlarından yararlanabileceksiniz. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon içinse, 0362 312 00 00 numaralı telefonu aramanız yeterli.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2018, 09:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER