Şenol Kul muhtarları ağırladı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Büyükşehir yasasıyla birlikte köyden mahalleye dönüşen mahallelerin muhtarlarını makamında ağırladı.

Şenol Kul muhtarları ağırladı

Terme’nin mahallelerinde görev yapan 13 mahalle muhtarı Terme Belediye Başkanı Şenol Kul’u makamında ziyaret etti. Başkan Kul, muhtarlara projeleri hakkında bilgiler verdi. Toplantı havasında gerçekleşen ziyarette ilçenin sorunları konuşuldu ve çözüm yolları arandı. Muhtarlarla yaptıkları işbirlikleriyle önemli çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Şenol Kul, birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

76 MAHALLEDE ÇALIŞMA

Yol ve mahalle sorunları ile ilgili muhtarlardan gelen talepleri not alan Kul, Terme ilçesinin yaşam standardını yükseltmek için ekipleriyle birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarının altını çizerek, Terme ilçesinin 76 mahallesinde çalışma yürüttüklerini söyledi.

BİRLİKTE HİZMET EDİYORUZ

Mahallelerin talep ve ihtiyaçları hakkında bilgiler almak, sorunlarını konuşmak ve çözüm odaklı yol haritası belirlemek ve daha sonrada bunları takip etmek açısından bu toplantılar çok önemli diyen Kul “Siz değerli muhtarlarımızla birlikte vatandaşlarımıza hizmet ediyoruz. Muhtarlarımızın taleplerinin bir bölümünün bizler farkındayız. Talep ve isteklerimiz büyük ölçüde aynı olduğundan bu işleri yapmak için bir program yapılması gerekir ve bu programı öncelik sırasına göre, ihtiyaç sırasına göre hazırlayarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. İstek ve talepleri yerine getirmek için gayret gösteriyoruz. Duyarlılıklarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, ziyaret sonunda muhtarlarla birlikte hatıra fotoğrafı çekindi.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER