'Şehrimizin mobilyalarını burada üretiyoruz'

Samsun Büyükşehir Belediyesi Doğaltaş Elemanları Üretim Fabrikası, Samsun'un hem estetiğine, hem de ekonomisine katkı sağlıyor.

'Şehrimizin mobilyalarını burada üretiyoruz'

Samsun Büyükşehir Belediyesi Doğaltaş Elemanları Üretim Fabrikası ürettiği doğaltaş ile Samsun'a daha çağdaş, estetik ve kaliteli bir görünüm kazandırdı.

Doğaltaşın kalitesi ve estetiği göz önünde bulundurularak, Samsun'un her köşesi Büyükşehir Belediyesi'nin ürettiği taşlarla süslenmeye devam ediyor.

Onur Anıtı çevre düzenlemesi, Valilik binası önü çevre düzenlemesi, Protokol yolu ve Kurtuluş Parkı, Raylı Sistem durakları ve hattı, Amazon Kadını ve kanalı çevre düzenlenmesi, Raylı Sistem Fakülte durağı Sosyal Tesis Binası ve çevre düzenlemesi, Osmaniye caddesi 1 ve 2 etapları, Alparslan bulvarı, AKM yaya kaldırımı, Öğretmenlerevi çevre düzenlemesi, Atlı binicilik çevre düzenlemesi, Huzurevi çevre düzenlemesi  gibi birçok projede Samsun Büyükşehir Belediyesi Doğaltaş Elemanları Üretim Fabrikası'nın ürettiği doğaltaşlar kullanıldı.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Doğaltaş Elemanları Üretim Fabrikası'nda üretilen doğaltaşların Samsun ekonomisine katkı sağladığına vugu yaparak, 'Şehrimizin mobilyalarını burada üretiyoruz. Taş ocağımız yılın her günü ürüteme devam ediyor. Hem Samsun ekonomisine katkı sağlanıyor, hemde şehri nakış gibi işliyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2017, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER