'Şehitlerimizi Asla Unutmayacağız.'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Ne kadar mübarek ve kutsal bir coğrafyada olduğumuzu şehitlerimizi andıkça daha iyi anlıyoruz. Şehitlerimizin şehadeti, bu toprakların kıymetinin ne kadar büyük olduğunu çok iyi anlatıyor.” dedi.

'Şehitlerimizi Asla Unutmayacağız.'

Asarcık Belediyesi Çay Bahçesinde yapılan toplantıya, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Asarcık Kaymakamı Hüseyin Tutuş, Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Zafer Özata, AK Parti İlçe Başkanı Hami Karakaş, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Yurt, SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, daire başkanları ile il ve ilçe belediye meclis üyeleri katıldı.

ŞEHİTLERİMİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ

Toplantı öncesi konuşan Başkan Yılmaz, şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarak başladığı konuşmasında, “Ne kadar mübarek ve kutsal bir coğrafyada olduğumuzu şehitlerimizi andıkça daha iyi anlıyoruz. Şehitlerimizin şehadeti, bu toprakların kıymetinin ne kadar büyük olduğunu çok iyi anlatıyor. Ülkeye hizmet kervanında geçmişten bu güne, bu günden yarına hizmet eden insanlar, şehitlerimizi unutmadıkça hizmetini daha iyi yapar, yapmaları gerekir diye düşünüyorum. İyi günde kötü günde birlikte yaşayan insanları birbirine düşürmeye çalışan içerde ve dışarda şer odakları var. Bunlar, ülkemizi karıştırarak, geleceğe doludizgin koşuşuna engel olmak isteyenlere rabbim fırsat vermeyecektir. En son Ankara olayı yüreğimizi dağladı.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER