SASKİ'ye teşekkür plaketi

Yakakent İlçesi Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Mustafa Alkiraz, içme suyu sorununun çözülmesi nedeniyle Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu’na teşekkür plaketi takdim etti.

SASKİ'ye teşekkür plaketi

Mahallerinin 50 seneden beri içme suyu problemi çektiğini söyleyen Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Mustafa Alkiraz,  "SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu’na mahallemizi susuzluktan kurtardığı için vatandaşlar adına teşekkür ediyorum. Susuzluğun ne demek olduğunu susuzluk çeken bilir. 50 yıldan beri mahallemiz susuzluk çekiyordu. Allah herkesten razı olsun” dedi.
SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu ise kırsal kesimdeki tüm mahallelerin içme suyuna kavuşturulacağını ifade ederek, “SASKİ Genel Müdürlüğü olarak kırsal kesimdeki tüm mahalleleri suya kavuşturmak için çalışıyoruz. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Personelimiz özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir” diye konuştu.

Gerçekleştirilen çalışmalardan söz eden Demircioğlu, “Kırsal kesimde yer alan mahallelerin alt yapı sorunu çözmek içinde çalışmalarımız devam etmektedir. Kırsal kesimde bulunan mahallelerin alt yapı sorununu da çözmeye kararlıyız” dedi.

Kaynak: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER